Testowanie produktów

Recenzje - Dla dzieci

Lilla Lou - Kolorowanki

Nazwa : Kolorowanki

Producent : Lilla Lou

Sklep internetowy producenta : www.lillalou.pl

Informacja o produkcie :

Lilla Lou to kreatywne zabawki przeznaczone dla małych dzieci. W asortymencie sklepu internetowego możemy znaleźć :

- zestawy prezentowe

- szkicowniki

- zeszyty kreatywne

- kolorowanki lillaki

- artykuły plastyczne

- książki

Rysowanie i wycinanie wspomaga koordynację wzroku i ręki, a także rozwój precyzji ruchów - przydaje się to dzieciom przy nauce pisania.

Zeszyty do samodzielnego tworzenia papierowych zabawek, które można własnoręcznie kolorować, projektować, wycinać i składać. CREO rozwija zdolności manualne, zapewniając przy tym zabawę i możliwość nawiązania bliskiej relacji rodzic - dziecko, przy okazji wspólnego spędzania czasu.

Zachęcam wszystkich do zakupu tych ślicznych kreatywnych zabawek !! Świetnie nadają się na prezent, ponieważ to coś więcej niż zwykła, papierowa kolorowanka. Pomaga rozwijać wyobraźnię i pobudza kreację i twórcze myśli.

Moja opinia :

Ja otrzymałam specjalny zestaw dla 3-latki, który podarowałam mojej małej kuzynce. Madzia najbardziej była zadowolona z kolorowych kredek, naklejek i ślicznych kolorowanek. Z uśmiechem na twarzy rysowała i kolorowała każdą kolorowankę po kolei (choć przyznam, że nie wychodziło jej to najlepiej, ale ważne że była z tego bardzo zadowolona i szczęśliwa). To był najpiękniejszy uśmiech jaki do tej pory widziałam. Kolorowanki oraz inne kreatywne zabawki z serii Lilla Lou przyniosły mnóstwo frajdy i szczęścia mojej kuzynce. Ona wprost uwielbia malować i przyklejać naklejki gdzie popadnie :) Jeżeli chcielibyście zamówić produkty, które otrzymałam w ramach testowania od firmy Lilla Lou zapraszam do sklepu internetowego producenta www.lillalou.pl. Bardzo polecam !!

Zalety :

- wspomaga koordynację wzroku i ręki

- dostępność

- cena

- przydatne dzieciom prz nauce pisania

- rozwija zdolności manualne

- dobra zabawa

Wady :

-brak

Produkt ten otrzymałam w ramach testowania od firmy Lilla Lou !!


A oto moje arcydzieło :D króliczek z Creo Lilla Lou